Kontakt

OBS!

Sjukanmälan endast via Edwise!

Fungerar inte edwise så skicka mail till mentorn!

Nords fritids når ni på telefonnr: 076-850 99 83 från 07.30-16.30
Övrig tid : 070-991 34 07 (fritids Emanuelgården)

Vill du kontakta någon av oss pedagoger eller övrig skolpersonal så gör du det lättast via mail alt telefon:

Helene Larsson, mentor 6A undervisar Eng: helen.larsson(at)sjobo.se
Pidde, mentor 6B undervisar SV, SO, SvA: pidde(at)larobladet.se
Paula Månsson specialpedagog åk 6-9: paula.månsson(at)sjobo.se
Therese Larsson arbetslagledare i Nord: terese.larsson(at)sjobo.se
Jessica Morin undervisar NO: jessica.morin(at)sjobo.se
Anna Andersson undervisar Ma: anna.andersson6(at)sjobo.se
Daniel Svensson undervisar Idrott: daniel.svensson(at)sjobo.se
Lisa Almcrantz undervisar Bild: lisa.almcrantz(at)sjobo.se

Daniel Jägestedt, rektor, 0416-271 55: daniel.jagestedt(at)sjobo.se
Fredrik Hedström, bitr rektor: fredrik.hedstrom(at)sjobo.se
Angelica Willyson, skolsekreterare, 0416-271 82: angelica.willyson(at)sjobo.se
Martina Lindberg, kurator, 0416-27384: martina.lindberg(at)sjobo.se
Caroline Persson, skolsköterska, 0416-272 52: caroline.persson(at)sjobo.se
Emma Espersson, studie- och yrkesvägledare, 073-424 29 26: emma.espersson(at)sjobo.se
Rebecca Berg, köket, 0416-272 50 rebecka.berg(at)sjobo.se

Snabblänk för att komma till Emanuelskolans hemsida.

Info om Sjöbo Kommuns grundskolor samt bl.a. ledighetsansökan hittar du HÄR

Länk till Emanuelskolans fritidsblogg.

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*